Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Niedziela, 28 kwietnia 2024 r.
Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej .
5.04.2016 r.

W dniu 5 kwietnia 2016 r. w Kościanie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców. Do rozgrywek zgłosiły się cztery szkoły z powiatu:
ZSP Nietążkowo
ZSP Kościan
LO Kościan
ZS Krzywiń
W meczu otwarcia chłopacy z naszej szkoły zmierzyli się zespołem z Krzywinia. Mimo wyraźnej przewagi naszych chłopaków nie udało sie strzelić bramki. Mecz zakończył się remisem 0:0. Kolejny mecz: LO Kościan – ZSP Kościan zakończył się zwycięstwem drużyny z ZSP 2:0. Następny mecz naszej drużyny z ZSP Kościan. Wydawało się, że zespół z Kościana pójdzie za ciosem i kolejny mecz wygra. Początek meczu i pierwsza bramka dla Nietążkowa. Mimo wyrównanej pierwszej połowy po wzorowej kontrze nasz zespół strzelił drugą bramkę. W drugiej połowie zarysowała się przewaga naszego zespołu. Wynikiem czego było strzelenie jeszcze dwóch bramek. Mecz o zajęcie pierwszego miejsca w turnieju naszego zespołu z zespołem LO Kościan. W pierwszej połowie nasz zespół wykorzystał błędy przeciwnika i prowadził 2:0. W drugiej połowie mecz nabrał kolorytu. Po rzucie karnym dla zespołu z Kościana zrobiło się 2:1. Zawodnicy z naszego zespołu próbowali strzelić kolejną bramkę. Lecz piłka jak zaczarowana odbijała się od słupka, przelatywało minimalnie obok lub odbijał bramkarz. W końcówce meczu po kontrze zawodnicy LO strzelili nam 2 bramkę. Mecz zakończył się remisem 2:2. Jeszcze była teoretyczna szansa na zajęcie I miejsca. W przypadku gdyby ZS Krzywiń zwyciężył lub zremisował z ZSP Kościan. Mecz zakończył się zwycięstwem 3:1 uczniów z ZSP Kościan.
IV m. ZS Krzywiń
Naszą szkołę reprezentowali: Popiela Roland, Świerczyk Roland, Bolewicz Denis, Żurawski Jakub, Utrata Tobiasz, Grabowski Adrian, Bieniek Paweł, Jankowski Konrad, Lisiak Michał, Chwat Patryk.

Opiekun grupy – Jarosław Pietrowski

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej